DAN ODPRTIH VRAT na Srednji šoli za lesarstvo

SPOZNAJTE NAJBOLJŠE LESARJE

V četrtek, 14. januarja 2016, bomo na naši šoli organizirali DAN ODPRTIH VRAT,
in sicer od 8.00 do 12. ure ter od 13.00  do 17.00 ure.

Dopoldanski čas smo namenili predvsem organiziranim skupinam osnovnošolcev, popoldne pa individualnim obiskovalcem.
Program:

• ogled  Olimpijade poklicev 2016
  • predstavitev šole
  • predstavitev podjetij
  • ogled pouka

Olimpijada poklicev je sistem tekmovanj  v poklicih na državni ravni, uspeh na teh tekmovanjih pa omogoča udeležbo na evropskem tekmovanju EuroSkills (tekmovanje mladih, starih od 18 do 25 let, v poklicnih spretnostih). Na enem mestu (EuroSkills 2016 bo na Švedskem) se zberejo najboljši tekmovalci iz več kot 25 evropskih držav in istočasno tekmujejo v več kot 45 različnih panogah. Ena izmed njih je tudi lesarstvo.

Naša šola je v letu 2016 organizator Olimpijade poklicev v lesarstvu. Od 13. do 15. januarja 2016 bodo v naših šolskih delavnicah ( Kidričeva 59, Škofja Loka) tekmovali najboljši dijaki in študentje lesarskih šol iz Slovenije.

Udeleženci Dneva odprtih vrat si bodo 14. januarja lahko  to tekmovanje tudi ogledali.

Ker je lesarstvo ena izmed gospodarskih panog, sodelujemo s  poslovnimi partnerji, ki bodo na šoli predstavili svojo dejavnost.
Zaradi lažje organizacije dopoldanskega Dneva odrtih  vrat zbiramo prijave posameznih šol do srede, 23. decembra 2015, na naslov milan.stigl@scsl.si. Prijave zbiramo do zasedenosti mest, zato vas prosimo, da se čim prej prijavite. Na podlagi števila prijav bomo za vsako skupino pripravili časovni razpored ogleda vseh dejavnosti.
Dodatne informacije dobite tudi po telefonu: 041/629 609 (Milan Štigl, ravnatelj).

V upanju, da se boste odzvali na naše vabilo, se vam že vnaprej zahvaljujemo in vas lepo pozdravljamo

Ravnatelj:
Škofja Loka, 25. 11. 2015                            Milan Štigl

Morda vam bo všeč tudi...